Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Vítejte v The GraveStreet

31. května 2010 v 10:30 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet
Zdravím!

Ano, vidíte správně, přidal jsem novou rubriku s názvem "The GraveStreet". O co se zde vlastně jedná:

GraveStreet je dějištěm všech mých budoucích povídek a příběhů z tohoto souboru textů. Je to jedna velká ulice, temná, nikdy nevíte, co Vás zde může potkat. Pro upřesnění, GraveStreet se vážně píše dohromady a ano, je to oficiální název této "ulice". Veškeré dění se soustřeďuje do GraveStreet, ovšem zavítáme i do jiných zemí (například do Japonska, rodné země jedné z hlavních postav). Tato fiktivní destinace se nachází v Americe, nechal jsem ale na Vaší představivosti, jaké místo v této zemi si vymyslíte. Vážně se mi nechtělo popisovat San Francisco atd.

Do GraveStreet jen zřídka zavítá policie, tomuto místu se všichni (kdo mají na výběr) raději vyhýbají. Je to místo, kde vládnou špinavé peníze, drogy, dívky i chlapci nabízející své tělo pro aspoň nějaké peníze, menší skupinka větší mafie (Yakuza) a různé další podivné obchody. Někteří obyvatelé dokonce tvrdí, že se zde obchoduje s lidmi, ale to bude zjevně jenom zpestření všedního (a nikdy ne nudného) dne. GraveStreet (podle posledních statistik z roku 1980) má přibližně něco kolem stovky obyvatel. Ovšem za ty roky jich tu jistě přibylo alespoň 50...a to jsem ještě velmi optimistický. Čím více lidí zde žije, tím větší zde bude kriminalita z řad zaběhlých zlodějů, násilníků a dalších...

Pro Vaši předběžnou informaci, celý soubor The GraveStreet bude obsahovat hned několik dlouhých (jak jinak) povídek, skládá se tedy z jednotlivých příběhů různých postav. Prozatím je zde asi 7 hlavních postav (a vyskytnou se zde i ženy...nezoufejte, mužů je zde víc).

Loučím se a dodám iformace v dalších dnech...

斎藤 昇

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JAAA :D JAAA :D | E-mail | 17. září 2010 v 18:21 | Reagovat

Porad cekam, kdy sem das tu povidku :D:D

2 Iris Iris | 24. září 2010 v 20:29 | Reagovat

Já vím, ovšem ta povídka bude asi až za hodně dlouho, má to mít víc jak 150 stran! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama