Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Charakteristika - Brent & Brian Montgomery

4. srpna 2012 v 21:35 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet


Brent & Brian Montgomery


Brent Montgomery

Věk: 22 let
Výška: 172
Váha: 61 kg
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: modro-hnědá

Brian Montgomery

Věk: 20 let
Výška: 170 cm
Váha: 60 kg
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: modro-hnědá

Dva bratři - "dvojčata". Vypadají podobně, mluví podobně (často heslovitě), jednají podobně. Bratrům Montgomeryovým se přezdívá jednoduše "Twins". Jsou to takoví podivínim když procházejí ulicemi GraveStreet, lidé se často zastavují a něco si šeptají mezi sebou. Dvojčata to ovšem neřeší, jdou si svou společnou cestou a udivené lidi, kteří už s těmito mladíky měli tu čest, prostě nechají za sebou. Na jejich tvářích se jen objeví poněkud nevlídný úšklebek.
Pracují v jednom místním baru, bydlí v bytě při okraji GraveStreet. Žijí si svůj život, poklidně, po svém. Ale klid přece nikdy nevydrží dlouho... aspoň ne navěky.
Twins se vždy dokáží postarat o pořádný rozruch. Líbají se spolu v parku a nevadí jim, že je sledují všichni ostatní, ráno z jejich bytu vychází podivné zvuky... Ač se tak ani jeden z nich nechová, nikdy nespali se svými partnery (partnerkami?) Nedokázali si představit milování s někým jiným, než spolu. Podivné? Zvrhlé? Tohle je GraveStreet, tohle místo s lidmi nakládá po svém. Brent i Brian jsou lidé (pokud známo), kteří často slýchají urážky za to, že provozují určité... praktiky. Oba se ale řídí názorem, že se nikdy nerozejdou, a proto jsou pro sebe nejlepšími přáteli, partnery, společníky. Jejich bratrská láska lidem občas přerůstá přes hlavu, ale oni vědí, proč tohle všechno dělají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jelikož jste navštívili blog,

klikněte zde, prosím :) 100% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama