Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Charakteristika - Mandy Klein

4. srpna 2012 v 18:45 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet


Mandy Klein

Věk: 21 let
Výška: 168 cm
Váha: 59 kg
Barva vlasů: černé, kráté vlasy
Barva očí: šedo-modrá

Zajímavost na vzhledu: kontrast velmi světlých očí s přírodně velmi černými vlasy
Hlášky: "To je roztomilý!"
"Měli bychom na to jít logicky…Takže přemýšlej."
"Nic nepotěší víc než nová dodávka zboží do tohohle hnusu."
"Jůů, růžovej!!"

Mandy je dívka s německými předky - od té doby se v její rodině dědí jméno Klein. Do GraveStreet se dostala zcela náhodou. Jela se svými kamarádkami na výlet po Americe, ovšem nakonec se Mandy začalo líbit v jedné části - v GraveStreet. Její kamarádky nesdílely Mandino nadšení. Takže se Mandy usadila po dvou měsících strávených u své rodiny v Mnichově v jedné části GraveStreet. Prvně pracovala jako servírka, později jako barmanka ve stejném podniku a nyní ji můžete vidět jako prodavačku v sex-shopu, kde mimo jiné pracuje i Aaron Wolf. Mandy žije v GS od svých devatenácti let.
Když se na Mandy podíváte, uvidíte v ní ochotnou a milou slečnu, když ji pak poznáte, je Vám jasné, že jen takhle bláznivé holky mohou vydržet v GraveStreet a ještě ke všemu pracovat v sex-shopu, kde už vůbec není divné, že zde zřídili celé oddělení pro homosexuály. Jednoduše řečeno, vítejte v GraveStreet. Tady není normální snad nic. Ale definujte normálnost…
Mandy nemá žádného přítele, nikoho nehledá a užívá si svého klidu. Práce v sex-shopu ji baví, dělá si srandu z Barona, který má na starost dvě oddělení, dovoz a sklad, Mandy naopak tři oddělení a kasu. Aaron je gay a Mandy jen čeká, kdy mu její posměch (v dobrém) přeroste přes hlavu. Nejvíce ji baví, když po něm vyjede některý ze zákazníků. Bohužel pro něj, občas jsou to i ženy.
Je to optimistická a veselá manga-girl, která se nebojí žádné šílené legrace. Bydlí při okraji centra GS, má tedy přístup do jakýchkoli legálních obchodů, ale to by nebyla ona, aby neriskovala návštěvami černého trhu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jelikož jste navštívili blog,

klikněte zde, prosím :) 100% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama