Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Charakteristika - Serena Dark

4. srpna 2012 v 22:44 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet


Serena Dark

Věk: 27 let
Výška: 175 cm
Váha: 61 kg
Barva vlasů: blond (bílá)
Barva očí: zářivě zelená

Gotička, miluje temnotu, asi proto zvolila příjmení "Dark". Je to holka z ulice, kde život není zrovna lehký. Je zde určitý muž, který může Sereně říkat "přítelkyně". On ji sice miluje, ale Serena ho stále bere jako kamaráda. Avšak sama dobře ví, že v něm má vždy oporu. Serena může s čistým svědomím říct, že je jedna z nejkrásnějších žen v GS, spousta chlápků by ji chtěla. Ale to je právě jejich největší problém. Je opravdu komplikovaná, divná, sexy a samozřejmě nebezpečná (pro lidi, které nemá až tak moc v lásce).
Tripp, muž, který je vždy k vidění po boku Sereny. Jeho pravé jméno je stále pro každého jedno velké tajemství, proslýchá se, že ani sama Serena ho nezná.
Málokdo by si myslel, že tahle drsná slečna zpívá operu. S Trippem často zpívá dohromady, její operní zpěv a jeho hrubý hlas k sobě skvěle pasují. Serenin dům však není v ulicích. Má s Trippem velmi starý rodinný dům na úplném okraji GraveStreet.
V gotice je doma. Pokud má nějaké přátele, jsou to ženy… a Tripp, zajisté. Jsou stále spolu, nikdy sami. Na tomto místě není dobré být sám. Serena také zná pár vhodných lidí venku, díky nimž je všechno mnohem jednodušší.Mezi ně také patří mladý Vincent Johnson. Dělá pro ni opravdu hodně, přesně to, co potřebuje. Ale přátelství to není, spíše obchod. Něco za něco, výhra pro obě strany. Jedná se hlavně o spojení GraveStreet s vnějším světem. Z čehož plyne, že Serena není jen obyčejná žena z příšerného místa k životu. Její vliv se časem jistě ukáže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jelikož jste navštívili blog,

klikněte zde, prosím :) 100% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama