Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Charakteristika - Tripp Spider

5. srpna 2012 v 15:26 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet
Tripp Spider

Věk: 25 let
Výška: 183 cm
Váha: 73 kg
Barva vlasů: modro-zeleno-černá
Barva očí: temně modrá

Zajímavost na vzhledu: vražedný výraz a naprosto chladný tón - vždy

Hlášky:
"Asi bych ti měl připomenout, kde máš místo... Nikde!"
"Děláme chybu..."
"Ani náhodou se neoblíknu za ženskou! Od toho jsi tady ty."
"Nikdy neříkám: 'Dej sem prachy' - prostě si je vezmu."
"Jen cekni a budeš se na sebe koukat zevnitř."

Tripp byl dva roky ve vězení. Měl respekt a každý věděl, že když je Tripp rozčilený, je lepší být od něj co možná nejdále. Potom utekl. Podařilo se mu jako prvnímu a zatím jedinému utéct z vězení, které žije vlastním životem.
Zrovna byl v jednom z hotelů, když říkal cosi o místě zvaném GraveStreet. Věděl totiž, že město je nedaleko odtud. Ptal se recepčního, který se tvářil při zmínce o GS velmi podivně, neklidně. Jakási blondýnka ho slyšela. A Tripp to věděl. Našel si ji nedaleko hotelu, když se snažila nenápadně vypařit. Tam mu také řekla, jak se jmenuje a kde bydlí. Už dávno měla plán, což Tripp také poznal. Bylo mu jasné, že se ho pokusí využít, stejně jako on ji. Protože jako jediná mluvila o GraveStreet otevřeně. Jelikož už byl několik měsíců na útěku z Texasu, tohle bylo místo, kde se může dokonale ukrýt. Serena vzala Trippa do "svého" domu, protože vycítila jeho obavy z pronásledovatelů.
Když slyšel Serenu zpívat poprvé, řekl si, že takový talent v ní by měl chránit, ale i rozvíjet. A jelikož i on sám měl určité hudební dovednosti, přispěl celkem štědře i svým dílem. Od té doby ji ochraňoval (ne že by to zrovna potřebovala, tahle slečna si dokáže poradit sama, ale Tripp to přeci jen umí lépe).
Tripp byl odjakživa nebezpečný. Už jako dítě měl své hranice sebekontroly. Ať už plakal, zuřil, nebo měl radost, všechny emoce se u něj projevovaly s větší intenzitou. A dětství bez otce v něm zanechalo určité bariéry, které se mohou kdykoliv zhroutit. Lidé, kteří poznali Trippovu pravou tvář, rozhodně štěstí neměli. On a Serena jsou jedni z těch známých zločinců po celé GraveStreet, na které ale nikdo nemůže. Raději se jim vyhýbají... kromě Motorkářů.
Od svých dvanácti let žil v různých dětských domovech. Matka ho nezvládala. Od patnácti mu pak našli místo v nápravném zařízení, kde také nevydržel dlouho, tak cestoval do dalšího. V sedmnácti letech ale utekl z posledního zařízení, kam se dostal a své osmnácté narozeniny oslavil v klubu svého známého. Rodiče se po něm nesháněli, ale co je horší, on ano. A tak se dozvěděl, že jeho matka zemřela při pádu letadla a otec se zapletl do nějakého špinavého obchodu s mafiány. Od té doby se bojí létání a sám se stal zločincem, aby si vyřídil soukromé účty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jelikož jste navštívili blog,

klikněte zde, prosím :) 100% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama