Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Charakteristika - Vincent Tobias Johnson

4. srpna 2012 v 21:05 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet


Vincent Tobias Johnson

Věk: 21 let
Výška: 176 cm
Váha: 68 kg
Barva vlasů: kaštanově hnědá
Barva očí: modro-zelená

Zajímavost na vzhledu: svému otci se podobá hlavně díky protáhlému obličeji

Hlášky:
"Já to nakonec seženu, ale dej mi čas. Tak hodinu nebo dvě."
"Aha, omyl, nejsem můj otec!"
"Tak tohle se nepovedlo. No co, stane se."
"Nejradši bych to tu zabalil. Podejte mi krabici!"

Vincent zdědil své druhé jméno po otci. Tobias Johnson byl po GraveStreet známý hlavně jako dealer. A to samé řemeslo se očekávalo i od jeho syna. Vincent tedy převzal "rodinné dědictví", ale přidal k němu také jednu svou další zálibu. Dělá určitou spojku mezi GS a vnějším podsvětím Ameriky. Když někdo z venku potřebuje cosi v GraveStreet, Vinc mu za malý příplatek tuhle službičku zařídí se vším všudy. A to platí i pro lidi z GS, kteří si jeho práce cení. Vincent má poměrně protáhlý obličej po otci a jeho tělo je vypracované přesně podle jeho představ. Nic nenechává náhodě.
Co se jeho sexuální orientace, je mu celkově jedno, jestli je po jeho boku žena nebo muž. Ovšem tvrdí, že s muži je to zábavnější. Nikdy by o sobě ale neřekl, že je bisexuál, na to totiž nevěří.
On je ten typ, co občas potřebuje něčí pozornost. A dokáže si ji vynutit. Tím se ovšem často dostává do konfliktů, které nakonec ve většině případů končí rvačkou. Vincent sám se diví, že na něj ještě nikdo nevytáhl pistoli.
Říká se, že Vinc je sadista. Své milence (ano, většinou mladé muže, ženy se o tomhle nikdy nezmínily) nutí do docela podivných sexuálních praktik, které je ne každý ochoten podstoupit. V takových chvílích od něj většinou mladíci odcházejí s modřinami, škrábanci, odřenými zápěstími od provazů a sem tam s krvavými otisky zubů na ramenou, bocích a stehnech. Všichni, kdo s ním něco měli, byli pěkně vypadající chlapci i dívky většinou kolem dvaceti let, ale našly se i starší ženy, které by ho nejraději zmrzačily.
Vincent žije ve svém bytě sám, většinou ho najdete v baru nebo jak se toulá večerní GraveStreet. Tenhle mladík není zrovna ranní ptáče, takže preferuje snídani o půl dvanácté, oběd ve tři a večeři až když dávají v televizi nějaký horor. Není místní, bydlí ale dva bloky za branami GraveStreet. Podle všeho si Vincent vystačí s penězi ze své zločinecké práce, takže není známo, že by měl nějakou "normální" práci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jelikož jste navštívili blog,

klikněte zde, prosím :) 100% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama