Autor blogu: Noboru, muž. Spoluautorka: Lenka, žena.

Charakteristika - Dereck Summers

16. září 2012 v 1:37 | 斎藤 昇 |  The GraveStreet


Dereck SummersVěk: asi 34 let
Výška: 181 cm
Váha: 70 kg
Barva vlasů: hnědá, blond melír
Barva očí: modrá

Zajímavost na vzhledu: příjemný výraz nedává možnost nahlédnout do duše, zkažený pohled ano

Hlášky:
"Násilí je moje druhé jméno, drahoušku."
"Buď hodný kluk a já ti neublížím."
"Nikdo se nemá líp jak ten, kdo studoval celý život. A to já nejsem."
"Stejně ti nerozumím, tak nemá smysl tohle řešit."


Dereckovo příjmení je známé jen pár lidem, kteří s ním buď bydleli, nebo řešili nějaké záležitosti, pro které potřebovali znát jeho identitu. Rozhodně se ale o něm nemluví víc, než je třeba. Dereck je v současné době pravděpodobně stále ve vězení, kam se dostal díky odvaze mladého chlapce jménem Aaron. Sedí za zneužívání mladistvých. Ohledně Aarona toto období trvalo necelý rok, kdy mladíkovo tělo "zdobila" spousta škrábanců, ale především mnoho řezných ran a popálenin od cigaret nebo horkého vosku na jeho zádech. To jediné mohlo Dereckovu brutalitu dosvědčit. I tak s velkým vypětím všech dostupných sil. Několik let za tyto činy (Aaron nebyl ani zdaleka jeho první obětí) určitě stráví ve střeženém vězení. A byla to pravda. Přes svou povahu se jevil jako důvěryhodný člověk, dokonce to byl Aaronův spolubydlící, nikdo by neřekl, jak je zvrhlý. Dereck jeden čas bydlel v San Franciscu, kde také poprvé viděl Aarona, který odtud pochází.
Tento muž je známý opravdu jen minimálně. Jeho chování ovšem vzbuzuje zájem policie a těch lidí, kterým se nelíbí týrání dětí. Bohužel, takových moc není.
K Dereckovi není co dodat, ztracený případ, který se vždy objeví tam, kde ho nejméně čekáte. Že by až tak ztracený nebyl…?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jelikož jste navštívili blog,

klikněte zde, prosím :) 100% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama